GENEL MÜDÜR MESAJI

Bir çok firma gibi bizimde bir doğuş ve gelişme hikayemiz var tabiki. Resmi kuruluş tarihine kadar birçok evrelerden geçsek de gerçek kuruluşumuz ve iş dünyasına geçiş 2005 yılı nisan ayında olmuştur. Aslında bu, çok gerilerden başlayan ve günümüze kadar gelen zorlu bir yolculuktur. Firma sahibi olarak yüksekokul mezunu tekniker olarak başlayan meslek hayatımız, bugün İnşaat Yüksek Mühendisi olarak ve yaklaşık yirmi beş kişilik genç ve dinamik bir kadroya sahip bir şirkete dönüşmeyi başardık.

İşimizi severek yapmak , işin büyüğü küçüğü olmaz gözüyle bakmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak bizim gelişmemizin bu kadar hızlı olmasını sağladı. Bu nedenle de marka diyebileceğimiz birçok işi referanslarımıza ekleyebildik.

Volkan Mühendislik firması markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir. Bunu yaparken de hep kendi dalında en iyi olan firmaları örnek almakta ve geçmişin ara sokak müteahhiti olup bugünün dev firmaları haline gelen tek kişilik holdinglerin hayat hikayelerini tek tek inceleyip dersler çıkarmaya çalışmaktadır. Önümüzdeki süreçte bizimde çocuklarımıza, torunlarımıza anlatacağımız bir zamanlar iki kişilik bir dükkanda başlayıp bugün fabrikalaşma hikayemizin olacağına inanıyorum.

Saygılarımla.
Ö.Volkan Yaltıraklı
İnş.Y.Müh.

Volkan Mühendislik Mimarlık İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti.
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi