• YENİ DÜNYAYI BİZ PROJELENDİRİYORUZ !

  • YENİ DÜNYAYI BİZ PROJELENDİRİYORUZ !

  • YENİ DÜNYAYI BİZ PROJELENDİRİYORUZ !

STATİK PROJELENDİRME

Volkan Mühendislik, İnşaat mühendisliğinde analitik yeteneği, bilgi ve pratik tecrübeyi bütünleştirerek, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen bir hizmet sunmaktadır.

Bilindiği gibi standart analizler yatırımcıları yüksek maliyetlerle karşı karşıya getirmektedir. Küçük ölçekli işlerde bile herhangi bir safhada verilen akılcı çözümler her konuda daha fazla avantajlar sağlamaktadır. Firmamız bu konularda, malzeme alanındaki yenilikleri de takip ederek yaptığı analizleri sürekli güncellemektedir.

Taşıma gücü ve depreme karşı yapı güvenliğinin önemini bilen ekibimiz inşaat mühendisliği alanında bilinen güvenilir tasarım programlarını kullanmaktadır. Tasarımlarımızda fiyat ve performans açısından optimizasyon sağlama prensibi esas alınmaktadır.

Profesyonel çizim yeteneklerimiz sayesinde, her türlü betonarme ve çelik yapı tasarımında, paftalarda anlaşılabilirlik ve gerektiği kadar detay verilmesi ile sahada projelerin uygulama ekibi tarafından sorunsuz bir şekilde inşa edilmesi amaçlanmaktadır.

Statik projelendirme hizmeti kapsamımız aşağıda verilmektedir:

- Betonarme yapıların projelendirilmesi

- Çelik yapıların projelendirilmesi

- Yığma yapıların projelendirilmesi

- Ahşap yapıların projelendirilmesi

Statik Projelerinizin hazırlanması için bizimle irtibata geçiniz.


İLETİŞİM
Volkan Mühendislik Mimarlık İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti.
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi